Адријана Лима доби наследничка

Loading...

Сексипилната колумбијка Каталина Оталваро, многумина ја прогласија за наследничка на Адријана Лима.

Каталина Оталваро е популарна во јужните американски земји, а поради својата совршена фигура, важи за една од најзгодните модели во светот. 

Бројни анкети и блогови, преполни се со коментари од одушевените фанови, кои кажуваат дека многу личи на бразилската манекенка Адријана Лима. Со својата специфична сензуалност и нежност, таа ги освои срцата на обожавателите ширум светот.

Дали се сложувате?

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...