Џони Деп побудале по неговата нова девојка

Loading...

 

Очигледно љубовта на Џони Деп кон неговата ова девојка Амбер е огромна! Тој е постојано присутен со новите романтични гестови што ги прави за неа. После песните напишани за неа, љубовните писма и молбите да се смират, Џони Деп се надмина самиот себе.

 

За Божиќ, тој на својата девојка и купи остров! И тоа не било кој остров, туку остров на Бахамите кој гледајќи го на мапа го потсетил на облините на неговата девојка, па не само што и го купил туку и го крстил по неа.

 

Островот Амбер е егзотично место на кој тој планира да го помине неговиот меден месец со својата нова девојка, која се надева дека наскоро ќе му стане свршенца.

 

Овие информации беа презентирани во јавноста од страна на негов близок пријател кој сака да остане анонимен.

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...