Џенифер Анистон го покажа своето тело во бикини

Loading...

Џени заедно со своето момче ги поминува празниците во Кабо Сан Лукас, Мексико. 

И покрај гласините што кружеа дека можеби е бремена сепак таа со својата добра фигура покажа дека тоа се само лаги и шпекулации. 

Уживајте!

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...