Порно видео на Анџелина Џоли вредно 7.5 милиони евра

Loading...

 

Бред Пит (49) ангажираше двајца приватни детективи кои му открија дека неговата сопруга во 1999 година снимила порно видео со непознат маж.

 

Актерот сака да го заштити своето семејство и затоа решил да ја откупи снимката. Никој не сака да види колку била дива Анџелина Џоли (37) и за да може да ја заштити од срамот и непријатностите, тој е спремен да плат 7.5 милиони евра за да ја откупи снимката!

 

Овие информации истекоа во јавноста од пријател близок на парот, кој додаде и дека порно филмот е снимен во периодот кога Џоли експериментираше со дрога.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...