Фото: Задникот на Станија ви посакува Среќна Нова година

Loading...

Станија не би била Станија ако на оригинален начин не ја зачини предновогодишната атмосфера и еуфорија.

Затоа, во нејзни стил, со крајно провокативни и секси фотки таа покажа како во својот дом во Белград се спрема за празниците.

Уживајте!

 

 

 

loading...