Гангстерски Божиќ на Ријана и Крис Браун

Loading...

 

Извори кажуваат за „E! News“, дека некој од овие двајца може нема да биде на добрата листа на Дедо Мраз. Сепак, тоа не ги спречи Ријана и Крис Браун да рашират малку божиќно расположение.

 

На една Инстаграм фотографија од жестоката двојка, Ријана пуши цигара седејќи на хаубата на колата, додека Крис, кој не носи мајца, само јакна, гледа право во камерата.

Рири ја наслови фотографијата како „Гангстерски живот“. 24 годишната убавица од Барбадос и Крис Браун го поминаа празникот на натпревар на Лејкерси во Лос Анџелес. Неа навистина ја допре новогодишниот дух, а донираше и 1.75 милиони долари за болница во Барбадос во чест на нејзината покојна баба.

 

Не ја нарекуваат Рири – „good girl gone bad“(откачи добрата девојка).

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...