Груевски ја дочека Новата 2013-та помеѓу народот (фото)

Loading...

 

Никола Груевски синоќа реши да ја дочека Новата 2013-та година, помеѓу народото на плоштадот во Скопје, заедно со својата сопруга и двете ќеркички Анастасија и Софија. 

 

Никола Груевски синоќа реши да ја дочека Новата 2013-та година, помеѓу народото на плоштадот во Скопје, заедно со својата сопруга и двете ќеркички Анастасија и Софија. 

Претседателот на Владата уживаше во друштвото на својата сопруга и малите Анастасија и Софија и покрај својата набиена агенда, и секое слободно време го користи за да го помине со нив. 

Семејството Груевски уживаше при посета на скопската Зоолошка градина и циркузот во Скопје, а претходно сите заедно летаа и змеј. 

Низ голем број фотографии, забележани се нивните заеднички прошетки на Водно, локалитетот Кокино. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...