Фото: Бебе од утробата на мајката го фати докторот за прст

Loading...

Дефинитивно првата хит фотографија за 2013 година. 

Оваа слика е снимена за време на царски рез.

Што е толку специјално? Бебето, додека се уште е во утробата на својата мајка, го фака докторот за неговиот прст.

Сликата на фејсбук ја споделија гордите родители од Аризноа.

Погледнете ја и самите.

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...