Големи инциденти на мечот ПАОК-Рапид (ВИДЕО)

Loading...

Имено, на натпреварот во Солун допатувале 700 навивачи на Рапид од Виена, како што се вели во соопштението на полицијата тие го започнале инцидентот фрлајќи бакљи кон навивачите на ПАОК, на што овие возвратиле.

 

 

 

 

 

Видеото можете да го погледнете тука.

 

loading...
Loading...