Првите фотографии од венчавката на Бред Пит и Анџелина Џоли

Loading...

.Конечно во јавноста излегоа првите фотографии од венчавката на најубавиот пар на планетата, Бред Пит и Анџелина Џоли.

За потсетување, парот се венчаше на Карибите на католичкиот Божиќ 2012 година.

Погледнете дел од тие интимни мигови.

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...