Taa e прекрасна и без шминка и во тренерки

Таа е една од најпопуларните и најсексапилни манекенки на денешнината, а Бар Рафаели покажа дека е неверојатно природна и убава и без трошка шминка.Оваа 27-годишна манекенка со насмевка ги дочека папараците во Лос Анџелес.

Таа беше сосема лежерно облечена, во обична тренерка. Израелската манекенка покажа дека и без шминка изгледа прекрасно.

Пронајдете не на следниве мрежи: