Денилсон се сели во Милан?

Loading...

Според неофицијалните информации кои кружат низ медиумите, наводно „топџијата“ Денилсон е пред преселба во Италијански Милан.

Милан се засилува во средниот ред со Денилсон, фудбалерот на Арсенал кој кој беше на позајмица во Бразил, во тимот на Сао Паоло.

 

 

 

 

 

loading...
Loading...