Иниеста „ФЕНОМЕНАЛЕН“ на дуелот со Реал (ВИДЕО)

 

Фудбалерот на Каталонците Андрес Иниеста е презадоволен од победата на неговиот тим Барселона во дуелот против Мадридски Реал во Суперкупот.

Можеби најдобриот потег на Андрес Иниеста на синоќешниот меч…

Пронајдете не на следниве мрежи: