Игор Џамбазов низ годините

Loading...

Нема кој не го познава нашиот водител, актер, шоумен, музичар, писател, режисер, Игор Џамбазов.
Тој е доста актуелен во јавноста и луѓето навистина го сакаат и почитуваат. Преку галерија, да се потсетиме на Џамбазов од 1990-тите години на минатиот век, па се до денес.
Уживајте!

 
Останатите фотографии се на следната страна!

 

 

 

 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Нема кој не го познава нашиот водител, актер, шоумен, музичар,

loading...
Loading...