15-годишна девојка брутално силувана од 38 мажи!

Поради брутално силување на 15-годишна тинејџерка малезиската полиција привела 13 лица и трага по останатите осомничени за овој монструозен чин, во кој учествувале 38 мажи.Како што известуваат тамошните медиуми злосторството е извршено на 20.мај годинава кога девојката требало да се најде со своето 17-годишно момче и била намамена во празна колиба каде се собирале локалните наркомани.
Девојчето било силувано со часови без престан, а полицијата моментално истражува дали и нејзиното момче учествувало во силувањето.
Меѓу тринаесеттемина притворени за овој грозоморен чин дури има маж со двајцата синови.
Никој во близина на селото не го пријавил случајот во полиција, иако повеќечасовното масовно силување случувало на само 20тина метра од првата соседна куќа. Како што известуваат тамошните медиуми злосторството е извршено на 20.мај годинава кога девојката требало да се најде со своето 17-годишно момче и

Пронајдете не на следниве мрежи: