Погледнете го тестирањето на Nissan GT-R со 545 KS

Loading...

 

Nissan GT-R со своите 545 КС од 0-100 km/h постигнува за помалку од 4 секунди. Погледнете го тест возењето на овој прекрасен автомобил.

 

loading...
Loading...