Gemballa GT Porsche 911 Carrera S

Loading...

Германската тјунинг куќа Gemballa, основана 1981година е позната по доработката на Porsche моделите. Погледнете што направи овој пат Gemballa на GT Porsche 911 Carrera S.

Овој аеродинамичен пакет од Gemballa за Porsche 911 Gt Carrera изнесува 19,860 евра.

 

loading...
Loading...