ВИДЕО: Во Грција се случуваат „чуда“ на фудбалските натпревари…

Голманот на екипата на ОФИ направи голема грешка откако при реакција на одбранбен играч од неговиот тим топката отиде премногу високо, но, таа падна токму во неговиот гол…

Пронајдете не на следниве мрежи: