Најдобрите и најсекси фотки на Ријана од ИНСТАГРАМ

Според неколку угледни портали од САД, како и влијателни блогери ова се најдобрите и најсекси фотки на Ријана што таа некогаш ги поставила на Инстаграм…

Ние уживавме. А вие?

Може да ви бидат интересни и следниве текстови:

Ријана и Крис Браун повторно заедно?

Нивеа ја откачи Ријана

Фото: трансформациите на Ријана

Пронајдете не на следниве мрежи: