ФОТО: Касиљас и Роналдо СЕПАК се во добри пријателски односи!!!

Loading...

Голманот на мадридски Реал Икер Касиљас и напаѓачот Кристиано Роналдо по натпреварот со Рајо Ваљекано сепак ги демантираа сите шпекулации дека помеѓу нив имало несогласувања.

Имено, по натпреварот со Рајо на гостински терен што „Кралевите“ го добија со 0-2, Икер и Кристиано на своите фејсбук профили објавија заедничка фотографија на која се и двајцата насмеани и со самото тоа ги демантираа сите шпекулации дека помеѓу нив владеат огромни несогласувања.

loading...
Loading...