Моника Белучи: На сопругот не му смета што имам големи гради кои висат

Loading...

 

 Една од најубавите жени во светот, Моника Белучи која ги восхити сите со појавувањето на црвениот тепих на актуелниот филмски фестивал во Сан Себастијан, неодамна призна дека нејзиниот сопруг ја освоил со изјавата дека ги сака нејзините големи и опуштени гради.

Моника во Сан Себастијан се појави во долг припиен фустан којшто ги оцртувал сите нејзини облини, па тешко дека некој ќе поверува дека италијанската актерка има било какви мани.

Меѓутоа, таа неодамна откри дека ни малку не и се допаѓаат слабите жени, додавајќи дека мажите не ги сакаат, за што доказ е нејзиниот сопруг, францускиот актер Винсент Касел.

„Мојот сопруг ме сака бидејќи има за што да се фати. Не му сметаат моите големи гради кои висат“ изјави славната Италијанка.

Макфакс.

loading...
Loading...