ВИДЕО: Роналдо уживаше со Ирина во ВИП ложата…

Кристиано Роналдо не играше на „Трофеј Бернабеу“, но уживаше со Ирина во ВИП ложата. Јадеше, пиеше, се бакнуваше со неа, едноставно уживаше во еднодневен одмор од фудбалот…

Пронајдете не на следниве мрежи: