Принцезата Кејт Мидлтон без гаќички

 

По објавените топлес фотографии на принцезата Кејт, папараците објавија нови во кои Кејт е без гаќички

Списанието „Se og Hor0“ успеа да ја „улови“ Кејт додека се пресоблекува во својот костум за капење во Франција.

На топлес фотографиите кралската фамилија подигна тужба, при што се очекува повторно да го направи истото поради новите експлицитни фотографии.

Пронајдете не на следниве мрежи: