Џоди Марш вгради огромни силикони

 

Денес е се поголем бројот на девојки кои неможат да одолеат на пластичните операции, со желба да променат дел од своето тело. Силиконските гради станаа секојдневна појава.

Џоди Марш вгради силикони, почна да се занимава со бодибилдинг, го истетовира своето тело, ја офарба својата коса со намера да добие што поголем публицитет.

Џоди Марш во тоа и успеа, но сето тоа не значи дека не изгледа гротескно.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: