Топ 5 на прекрасната Моника Белучи

Loading...

Прекрасната италијанка Моника Белучи, која вчера наполни 48 години, важи за една од најубавите дами во Холивуд. Тоа се покажува со секое појавување во јавноста, посебно на црвениот тепих. Ова се незаборавните моменти на Белучи.

 

 

 

 

 

loading...
Loading...