Ана Николич доби џек-пот во Монте Карло

Loading...

 

Ана Николич по раскинувањето со црногорскиот бизнисмен Драган Томович реши да се одмори на Азураниот брег. Познатата пејачка реши да се повлече од јавноста и да се посвети на себе. Поради тоа петнаесет дена помина сама на летување. Турбулентниот период во љубовта целосно го заборави и се насочи кон Монако. Одморот во Монте Карло освен по одличната забава и шопинг, Ана ќе го памти и по џек-потот од 10.000 евра кој го освои во казино.

Ана Николич: Го оставив Драган поради тоа што сватив дека е време за промени

 

loading...
Loading...