ВИДЕО: Лавеци дивееше по замената!!!

Играчот на ПСЖ едноставно беснееше на клупата на својот тим откако беше заменет по само 7 минути игра, погледнете како тој „бурно“ реагираше…

Имено, Лавеци влезе во игра на мечот со Порто на гостински терен на натпреварот од Лигата на Шампионите каде ПСЖ изгуби со минимални 1-0. Влезе во игра во 73-тата минута на местото на Менез, но веќе само 7 минути подоцна Пасторе го замени Лавеци.

Пронајдете не на следниве мрежи: