Фото: Фан-клубот на Јувентус од Македонија, признаен од Јувентус!!!

Интересна вест која дел од симпатизерите на Италијански Јувентус ја објавија на социјалните мрежи, интересна и иновативна идеа која фановите на Јуве од Македонија полека но сигурно ја реализираат. Имено, големиот фудбалски гигант Јувентус официјално го призна фан-клубот на Јувентус од Македонија.

Извор/Фото: www.juventusmk.com (Официјален Македонски Фан Клуб)

(Фото 16+): Фудбалско „плакнење на очи“…

„Ненамерни“ секси спортски моменти (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фото: Најсексапилната физиотерапевтка… ЕВА КАРНЕИРО

Пронајдете не на следниве мрежи: