Луна Џогани си ги зголеми градите

Loading...

Луна Џогани си ја исполни долгогодишната желба и си стави силикони, додека цело време поддшка и даваа мајка и Анабела Атијас и нејзиното момче Марко Миљковиќ, со кого е заедно од Задруга 2.
Луна очигледно многу добро се чувствува, затоа што после само два дена пуштена е од болница, на домашно лекување.
Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ не ја симнува насмевката од нејзиното лице, а иако видео снимката е кратка можат да се забележат новите гради на Луна.
Како што може да се забележи на истото, градите и изгледаат нешто поголеми од претходно, а и Луна уште на себе носи преврски, пренесуваат српските медиуми

Luna se vratila kući iz bolnice… pic.twitter.com/aVmz1WEfga

— glziv (@glupostziva) September 1, 2019

loading...