Видео: Сите слободни удари на Роналдињо

Своите најубави фудбалски денови ги забележа во екипата на Барселона 145 натпревари, постигнувајќи 70 голови. Погледнете и уживајте во неговите мајстории кога станува збор за слободните удари. Роналдињо „Гаучо“…

Пронајдете не на следниве мрежи: