Видео: Мурињо до Касиљас: Оди во Барселона и остани таму!!!

Големи недоразбирања во тимот на Реал Мадрид, онаму каде што е најнеочекувано и каде што најмалку треба да ги има, Касиљас е во големи недоразбирања со Мурињо, а нивната нетрпеливост доживеа кулминациона точка.

Големо е ривалството меѓу екипите на Барса и Реал, се шпекулира дека Мурињо својот бес го истурил по дербито, кога чуварот на мрежата на екипата на Реал, Икер Касиљас, покажа големо приврзување кон играчите на Барса по мечот.

Пронајдете не на следниве мрежи: