Kaтарина Ивановска на насловната на ‘Woman’

Loading...

Преубавата Катарина Ивановска изгледа преубаво на насловната на магазинот 'Womаn'…

Елегантна, гламурозна и шик, со сако во циклама боја, кадифено здолниште и чантичка со потписот на Армани, изгледа толку заводливо а воедно притаено секси. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Катарина Ивановска во новиот едиторијал за долна облека на Yamamay

 

 

 

Прекрасната Шерил Кол во календар за 2013

 

 

Најдолгите нозе на тенисот

loading...
Loading...