Елена Ристевска – галерија од Инстаграм

Loading...

Елена Ристевска е наша најпопуларна пејачка. Сигурни сме дека сите наши граѓани се нејзини фанови…

Таа сака да експериментира со социјалните мрежи и е доста активна на Инстаграм, каде што редовно објавува фотографии за своите фанови.

Ние направивме избор за вас, свесни дека сеуште многумина во македонија немаат смартфони, и дека им е ускратено задоволството да ја следат својата миленичка Елена. Погледајте и уживајте.

 

 

Поврзани вести:

Kaтарина Ивановска на насловната на 'Woman'

Албина – дефинитивна галерија

Ви ја претставуваме листата од топ 10 најсекси русинки

loading...
Loading...