Миранда Кер во гаќички за магазинот “Eskvajer”

Loading...

Миранда Кер една од најсексипилните жени во светот, се сликаше за насловната страна на магазинот”Eskvajer”.

Манекенката за декемвриското издание позирала во топлес, носејќи само чипкани гаќички.

Сопругата на Орландо Блум докажа дека супермоделите не треба да бидат анорексични за да бидат успешни во оваа работа.

Миранда Кер го покажа заоблениот задник, а фотографот направил уште неколку фотографии со кратка бунда и високи потпетици.

 

 

Погледнете ги следниве статии:

Моделите на Victoria's Secret позираа за новата атлетска линија

Никој не може да одолее на Victoria Secret моделите

Новиот каталог на Victoria's Secret

loading...
Loading...