Фото: Холивудските актери го променија својот изглед – станаа жени

Loading...

Армија од цели тимови ја имаат задачата да се погрижат секоја од холивудските ѕвезди да биде секогаш беспрекорна и најдобра со секоја своја појава во јавноста. 

Но како би изгледале дел од холивудските актери кога би биле со изглед на…ни помалку ни повеќе, како жени.

Магичното дејство на чудесниот фотошоп уште еднаш ни ја пружи можноста да видиме како би изгледале овие помалку или повеќе познати актери во едно сосема поинакво светло.

Погледнете ја оваа невообичаена галерија, во која вашите омилени актери како Џим Кери, Том Хенкс, Харисон Форд го имаат посебниот и блескав изглед како жени.

 

Погледнете ги следниве статии

 Холивудските ѕвезди без фотошоп

 

 

 

 

 

 Фото: Влажните гаќички на холивудските ѕвезди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Холивудските ѕвезди како cheerleaders

 

 

loading...
Loading...