ФОТО:Загревање на Македонската репрезентација пред дуелот со Швајцарија

Loading...

 Пулс24 со ексклузивни фотки пред почетокот на квалификацискиот натпревар за „ЕФХ ЕУРО 2014“ помеѓу репрезентацијата на Македонија и Швајцарија. Им посакуваме многу среќа на нашите момци,и се надеваме дека ќе славиме. МАКЕДОНИЈА!!! 

Навивачи од Македонија, Данска и Франција купуваат најмногу билети за ЕП

 

Б-репрезентација на Македонија составена од играчи од домашниот шампионат

 

Б-репрезентација на Македонија составена од играчи од домашниот шампионат

loading...
Loading...