Ава Карабатиќ во страствен геј бакнеж

Loading...

Хрватската старлета Ава Карабатиќ, која се прослави со своето учество во реалното шоу Survivor, повторно е актуелна. Моментално, очите на јавноста се насочени кон неа поради страсниот бакнеж помеѓу неа и една непозната девојка во еден ноќен клуб во Загреб.
Таа лудувала до доцните часови во дикотека во Загреб, заедно со своите пријатели. Карабатиќ испила неколку коктели, а потоа почнала да ја милува по градите девојката што седела до неа, за на крај да завршат во страствен бакнеж. За овој настан, Ава го изјави следново: “Пијана сум, и се забавувам. Немам на кого да му се правдам, сингл сум и слободна!”. 
По забавата, таа им делела автограми на фановите. На крај, во 4 часот по полноќ, ја однеле до дома со кола, бидејќи претерала со алкохолот.
 
Поврзани статии:
Ексклузивно: Новата, се уште необјавена песна на Северина!
Северина – слободна и секси во црн фустан
Северина нема да добие ни денар
 

loading...
Loading...