Најсекси Бонд девојката на сите времиња

Loading...

Бернис Марлох е 33 годишна убавица од Франција. Таа, заедно со Даниел Крег глуми во најновиот филм за тајниот агент Џејмс Бонд – Skyfall. Заводливата девојка позираше разголена за британското издание на магазинот FHM.

 

Таа вo интевјуто ги даде следниве интересни изјави: “Идеалниот маж за мене навистина не треба да биде згоден. Ако нема што паметно да каже, ако нема планови во животот и ако не знае да ме насмее, тогаш за мене станува автоматски непривлечен.”

 

Во интевјуто за британскиот магазин изјави и дека е многу задоволна од улогата во Skayfall, но сепак нареден пат би сакала да глуми негативен лик, како на пример Џокер од Бетмен. Таа вели дека обично нејзините омилени ликови ги играат мажи.

 

Иако премиерата на филмот беше изминатиов месец и филмот е се уште нов, неодоливата Бернис е веќе прогласена за најсекси Бонд девојка на сите времиња.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поврзани статии:

Заведувајте како Џејмс Бонд

Предмети на Џејмс Бонд продадени за 600 илјади фунти 

Новиот Џејмс Бонд ќе биде црнец

 

loading...
Loading...