Фото: Ромарио знае што сака, се заљуби во девојката со најубав задник во Бразил

Loading...

Легендарниот бразилски фудбалер Ромарио ја остави својата жена поради девојката која е позната како „Мис задник“ во Бразил.

Легендарниот фудбалер со успеси ги носеше дресовите на Барселона и Бразилската репрезентација.

Сега Ромарио е во врска со девојката Сибеле Рибеиро, која има прекар „Мис Задник“.

loading...
Loading...