Роб Кардашијан во врска со албанска пеачка од Косово

Loading...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Братот на популарните сестри Кардашијан нa својот Твитер ги објави фотографиите на кои е снимен со албанската пејачка од Косово, Рита Ора.

Веќе со месеци се шират гласини дека Роб Кардашијан (25) и Рита Ора (22) се забавуваат, а тие двајца изјавуваа дека се само добри пријатели. Но, со објавувањето на фотографиите, Роб само потврди дека меѓу него и „младата нова надеж“ има повеќе од пријателство, а под една од фотографиите, напиша: „Ми недостасува мојата Рита!“

По ова парот веќе не се крие, а се забележани заедно и на незјината американска турнеја. Роб се наоѓал во публиката и уживал во нејзиниот настап, а на Твитер подоцна ставил нова фотографија на Рита и се пошегувал: „Оваа луда кучка тукушто ми го украде автомобилот“.

И додека Роб го следи примерот на неговите популарни сестри и на цел глас се фали со својата нова врска, убавата Рита ниту негира, ниту потврдува дека е во врска со него.

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Sofía Vergara: Ми се допаѓа кога луѓето помислуваат дека сум му сестра на мојот син

 

 

 

 

 

Анџелина Џоли со своите деца ужива во Франција!

 

 

 

 

 

Хју Џекмен каков што не сте го виделе!

 

loading...
Loading...