Кортни Кардашијан ја засени својата сестра Ким – Фото

Loading...

Ким и Кортни Кардашијан, двете сестри познати по својот добар изглед и учество во реални шоуа, беа главни ѕвезди на забавта во Мајами, по повод празникот Halloween.

 

Ким носеше Catwomen костум, а нејзината постара сестра Кортни – Batgirl. Тие се забавуваа до доцните ноќни часови, а утредента отидоа на ручек во еден познат ресторан во Мајами. Кога излегоа од ресторанот, ги чекаа редици новинари и папараци кои го фатија секиое нивно движење.

 

Ким се појавила во лежерно издание, фармерки и мајчка и не носела градник, а пак нејзината постара сестра Кортни, облечена во краток зелен шорц и шарена кошула ја надмина својата сестра. Таа изгледаше прекрасно и неодоливо, за разлика од Ким, која не делуваше премногу загрижена за својот изглед. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поврзани статии:

Ким Кардашијан во прекрасно издание

Ким Кардашијан како русокоса сирена

Ким Кардашијан ги истакна своите облини

loading...
Loading...