Ријана се разбуди топлес по бурната ноќ

Loading...

Очите на јавноста се постојано вперени во познатата пејачка од Барбадос, 24 годишната Ријана. Покрај нејзините песни и впечатливи сценски настапи, таа е интересна за новинарите и јавноста поради нејзниот бурен приватен живот.

 

Пред 2 години беше актуелна расправијата помеѓу неа и нејзиното момче Крис Браун, што заврши со тешки последици за пејачката – модринки по целото тело. Изминатиов период пак, тие се повторно во центарот на вниманието поради тоа што решија да ја обноват својата врска.

 

Ријана реши да организира забава за празникот Halloween на кој ги покани блиските пријатели и соработници како и своето момче Крис Браун. Таа вложи многу напор во организирањето на забавта и својот костум. Целата беше облечена во зелено, со зелен вел, аудирајќи на тоа дека е кралица на канабисот. И ако за момент помисливте дека оваа маска е малку недолична, заборавете на тоа. Нејзиното момче беше маскирано во талибанец. Тој само на кратко се појави на забавата а потоа замина во непознат правец.

 

Утредента, Ријана објави фотографија на твиер, на која се гледа само нејзиното голо тело прекриено со зелениот вел. Под фотографијата таа го напиша следново: “Утрото после забавата. Добро утро ноември!”. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поврзани статии:

 

Ријана во цветен градник за новиот парфем

Фото: трансформациите на Ријана

Фото: Ријана на одмор во Сентропе

loading...
Loading...