Карло Бос ќе го депортираат од Италија !

Loading...

После многуте афери, препукувања, закачки со останати јавни фаци, Карло Бос не изненади со уште една вест. Како што тој објави на својот профил на Фејсбук лежел 3 дена во затвор и му биле одземени документите за престој, должел 80000 евра и набрзо ќе се врати во Македонија, односно ќе биде депортиран во рок од 1 до 4 недели. Изворниот пост ви го пренесуваме подолу.

Поврзани вести:

ЕКСКЛУЗИВНО: Карло Бос сака да ја легне Северина

Карло Бос имал секс со Карлеуша?!

Карло Бос:Марија Шерифовиќ е лезбејка и незнае ништо повеќе од поза 69

Фото-галерија: Карло Бос во друштво на секси девојки

 

loading...
Loading...