Шмрка кокин, пуши крек, гледа порно филмови и ангажира проститутки

Loading...

Некогаш беше згоден, популарен и посакуван актер, а денес се повеќе пропаѓа во пеколот наречен дрога.

 

Чарли Шин до пред нешто помалку од две години беше главната ѕвезда на мега популарната серија Two and a half men и беше во добри односи со неговата поранешна жена, прекрасната Дениз Ричардс со која има две деца. Откако му беше даден отказ од серијата поради се преголемата употреба на дрога и алкохол, тој се пријави во клиника за рехабилитација, но набрзо го откажа својот престој таму и се врати на своите пороци.

 

Пријател близок на актерот го изјави следново за светските медиуми: “Во последниве осум месеци, секојдневно на адресата на Чарли се доставуваа 7 до 14 грама кокаин и тој трошеше околу 2.000 долари дневно на дрога. Некогаш земаше и по 20 грама на ден. Шмрка кокаин, пуши крек па гледа порно фолимови а некогаш и ангажира ексклузивни ескорт девојки.” За овие ноќни дами, Чарли троши и до 25.000 долари од вечер.

 

Од сите тие девојки што поминале низ неговата постела, тој се заљубил во една од нив, па решил да и ја исполни секоја желба. Но девојката имала само една: бидејќи самодовербата и била на ниско ниво, таа сакала да направи естетска пластична операција на својата вагина со што Чарли се согласил и платил да за да операцијата биде извршена.

 

Колку платил за оваа операција, се уште не е обелоденето во јавноста, но се знае дека по операцијата, тој и купил и автомобил на својата нова девојка. 

 

Поврзани статии:

Чарли Шин има нова хит комедија

Дениз Ричардс се соблече! 

После девет години редовно користење на кокаин неговиот нос се распадна. 

 

loading...
Loading...