Фото: Адриано „шоу“ на концерт

Loading...

Поранешниот напаѓач на екипата на Интер ужива во Бразил, тој се појави на концерт на една популарна група и ја одушеви публиката.

Почна да пие, но, луѓето во Бразил едноставно го сакаат.

Поранешниот играч на Интер се појави на концертот на групата „Under the influence“ и ја израдува публиката.

loading...
Loading...