Среќниот пар: Џенифер Лопез и Каспер Смарт

Loading...

Среќниот пар беше забележан како споделува романтични моменти во прекрасниот Копенхаген, Данска каде што оваа дива треба да одржи голем концерт.

 

Ви идилична атмосфера, облечени во топла облека и постојано прегрнати тие навистина ги негираа сите гласини кои кружат во светската јавност дека нивната врска е во криза. Токму напротив, тие изгледаа мошне заљубено…

 

Медиумите постојано истакнуваат дека Каспер е со Џенифер само за да добие медиумско влијание. Дури и неговите пријатели велат дека тој ќе и го скрши срцето. 

 

Можете да погледнете и самите од фотографиите кој е во право… Старата поговорка вели: Една фотографија, илјада зборови…

 

Останува да видиме кој бил во право.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии;

Џенифер Лопез пристигнува во Белград со 72 желби и барања

 

 

 

 

Џенифер Лопез има ново видео кое не се пропушта

 

 

 

 

Џенифер Лопез наполни 43 години

 

loading...
Loading...