Ева Мендес ги покажа своите облини прекриени со чипка

Loading...

 

 

Заносната Ева Мендес на лесен начин ја покажува својата убавина. Таа на премиерата на филмот 'Holy motors' се појави во заносен црн фустан, кој и прилегаше совршено на нејзината фигура.

 

Црниот, чипкан фустан изгледаше совршено на неа и беше совршено комбинирано со пристојното деколте, едноставните високи потпетици, нежната пминка и распуштената коса.

 

Таа навистина остава без здив. Изреката, помалку е повеќе во нејзиниот случај е точна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

3 милиони долари за Агилера за да ги претставува жените со облини

 

 

 

Mila и Ashton најслаткиот пар во Холивуд

 

 

 

Ева Лонгорија секогаш уникатна

 

 

loading...
Loading...