Леонардо ДиКаприо откачи уште една манекенка

Loading...

Американскиот актер Леоднардо ди Каприо раскина со Ерин Хитертон, манекенка на модната куќа „Викторијас сикрит“, и тоа после 11 месеци врска.

Ерин, која со познатиот актер била во врска од декември минатата година, и се придружи на низата на манекенки со кои ди Каприо се забавувал.

Да спомнеме дека актерот, кој е познат по својата наклонетост кон фото модели, бил во врска и со Жизел Бундшен и Бар Рафаели.

Меѓутоа, 37-годишниот актер вели дека е во потрага по вистинска љубов и истакнува дека не поднесува претенциозни жени и дека му е најважно девојката да е добра личност.

 

Прочитајте ги и следниве статии:

Сите девојки на Леонардо Ди Каприо

 

 

 

 

Rolling Stones на турнеја

 

 

 

 

Ева Мендес ги покажа своите облини прекриени со чипка

 

loading...
Loading...