Северина во златно трико ја воодушеви публиката

Loading...

Северина гостуввала во хрватската верзија на шоуто „Плес за ѕвездима“ каде што ја претстави својата совршена линија во минимално златно трико.

Таа го испеала својот актуелен хит „Italiana“ со својата помлада колешка Ана Бебич, која истота така била во трико и тоа сребрено но, сепак очите на публиката биле насочени кон Северина.

Погледнете.

 

 

Северина: видеото што ја прослави

Северина во проѕирна блуза

ЕКСКЛУЗИВНО: Карло Бос сака да ја легне Северина

loading...
Loading...