Боки 13 повторно испровоциран

Loading...

Испровоциран на емисијата Гранд, Боки одговори на многу остар начин. Тој напиша на својот Фејсбук профил многу навредлив текст, испровоциран од Саше Попович во една емисја на Пинк.

Оваа војна трае веќе некое подолго време но, Боки тек сега реши да сподели со нас што мисли за директорот на Гранд и неговата емисија. Прочитајте.

 

Боки 13 исмеан во српски цртан филм

Боки 13: Македонците се сељаци и патат од сељачки синдром

Боки 13 за Станија: Eфтина си!

loading...
Loading...